Neler Yaparız?

Sizi hedeflerinize ulaştıracak yolda basamağız…
Reklamın bir çok alanında hizmet vermekteyiz. Reklamverenin kapımızı çalmasına neden olan her türlü ihtiyacı değerlendirip, zaman, emek ve para kaybı yaşamadan, üstüne en uygun çözüme kavuşmasını sağlamak bizim işimiz.
Sıfırdan bir marka yapmayı da mevcut bir markaya değer katmayı da iyi biliyoruz. Sadece tasarım anlamında değil, farklı fikirleri, değişik mecraları, bambaşka yolları hızla kat etmekte oldukça başarılıyız

Müşterimizin rakiplerini mutlaka inceleriz. Farklı sektörlerden pek çok markaya hizmet verdiğimiz için araştırmacı bir kimliğe sahibiz. Hiç reklam çalışması yaptırtmamış bir müşterinin endişelerini iyi biliriz.
Limitleri zorlayan pek çok örnek gösterebilmemiz, reklamverene fikir vermek ve değişik çalışmalara açık olmasını sağlamak için yardımcı olmayı iyi biliriz. Müşterimize reklamın her adımında devreye girer, yol gösterici oluruz.

Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerekir. Bu nedenle kalabalık müşteri portföyü ile zamana karşı iş çıkartmaya çalışmak yerine az ama öz müşteri ile çalışmayı tercih ederiz.
Markalaşmış firmaların yüksek bütçeli tasarım işlerini yapmanın yanı sıra sadece” bir logom olsun” diye gelen firmalarada severek hizmet veririz.